Serdecznie pozdrawiany i zapraszamy do współpracy parafian przebywających poza granicami naszego kraju - w USA, Kanadzie, Anglii, Irlandii.
Zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

W Chicago działają 4 Kluby Polonijne zrzeszające swoich członków wywodzących się z parafii Zaborów i okolic. Na przestrzeni lat kluby te pomagały parafii przy zakupie dzwonów, szat i sprzętu liturgicznego, budowy nowego kościoła, budowy kaplicy w Dołędze, budowy plebanii, Ochronki dla dzieci i domu zakonnego Sióstr Służebniczek BDNP, upiększania cmentarza, budowy kapliczek wokół kościoła, odnowieniu polichromii kościoła, założeniu domu przedpogrzebowego, ogrzewaniu kościoła.

Klub Dołężan w Chicago
  • Prezes Honorowy - Władysław Sowa
  • Wiceprezes Honorowy - Maria Bandur
  • Prezes - Benedykt Pacyna
  • Wiceprezes - Roman Janowski
  • Wiceprezes - Maria Szelew
  • Sekretarz protokołowy - Maria Giza
  • Sekretarz finansowy - Irena Biesiada
  • Skarbnik - Józef Wawronowicz
  • Rada Gospodarcza - Marian Janowski
  • Rada Gospodarcza - Stanisław Pytlik
  • Rada Gospodarcza - Stanisław Szelewa
  • Chorążowie - Ignacy Janowski, Eugeniusz Przytula, Edward Czuj, Stanisław Szelewa
"Nie słowa, lecz czyny świadczą o człowieku"
Z okazji 90 lecia działalności Klubu Dołężan w Chicago życzymy, by Opatrzność Boża czuwała nad Wami i Waszymi rodzinami. Niech każdy dzień będzie radosnym trudem budowania teraźniejszości i przyszłości . PRZEZ DŁUGIE LATA BYLISCIE I DZISIAJ JESTEŚCIE OBECNI W NASZYCH SERCACH I MODLITWIE. Gratulujemy tak pięknego Jubileuszu! Szczęść Wam Boże!!!
Z okazji pięknego jubileuszu 90 rocznicy utworzenia Towarzystwa Ratunkowego Kwików, życzymy Wam przede wszystkim Błogosławieństwa Bożego w całym Waszym życiu i pracy społecznej dla dobra nas wszystkich. Wprawdzie jesteście za Oceanem, ale przesyłamy Wam nasze ciepłe serca myślące o Was wraz z modlitewną pamięcią