III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU C - 24. 03. 2019r.

1.     Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

2.     Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu, Dzień Misjonarzy Męczenników. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje i prace remontowe w naszej parafii.  O godz. 14.00 – Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Msza święta.

3.     Jutro  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia i Duchowej

Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu osoby, które pragną podjąć się Duchowej

Adopcji oraz modlitwę w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego,

zapraszamy na Mszę Św. o godz. 6.30. Deklaracje Duchowej Adopcji można

zabrać jeszcze dzisiaj, są na stoliku, a jutro złożyć wypełnioną część na ołtarzu.

4.     W środę po Mszy św. popołudniowej, Nowenna do MBNP. Zachęcamy do udziału.

- Droga Krzyżowa w Dołędze w piątek o godz. 16.00, w parafii o 17.00. Zachęcamy

do liczniejszego udziału. Po Drodze Krzyżowej – Msza święta.

5.     Z soboty na niedzielę – zmiana czasu. Przesuwamy zegar godzinę do przodu.

6.     Następna niedziela – kolejna Synodalna.

7.     Jeszcze dwie ofiary na ubezpieczenia. Pewna rodzina z Pojawia i z Zaborowa. Bóg zapłać.

8.     Intencje Mszy świętych:

9.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2019-03-23