21. 07. 2019r. - 16 NIEDZIELA ZWYKŁA "C"

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele i jego otoczeniu. Na nowy tydzień na sobotę na godz. 800, prosimy kolejne rodziny…

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy poświęceniu kierowcy otrzymają okolicznościowe pamiątki, oraz będą mogli złożyć ofiarę na środki transportu dla Misjonarzy w ramach akcji: jeden grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr.

- Bóg zapłać za ofiary składane w czasie Mszy świętych na pomoc dla Seminarium Duchownego w Tarnowie.

3. W środę na godz. 1800, zapraszamy na Msze św. i nowennę do MBNP, Pani Zaborowskiej.

4. Następna niedziela ostatnia miesiąca lipca. Bardzo prosimy o ofiary na prace remontowe i inwestycje w naszej parafii.

Na Mszy św. o godz. 11.00 – podziękowanie dla Sióstr Zakonnych, które odchodzą z naszej parafii: Siostry Agnieszki, Siostry Weroniki i Siostry Anny.

5. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• Data opublikowania: 2019-07-20