20. 01. 2019r - II NIEDZIELA ZWYKŁA C.

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na nowy tydzień na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

2. Przeżywamy drugą niedzielę zwykłą, w tygodniu powszechnej modlitwy o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa; - jutro – Dzień Babci, we wtorek – Dzień Dziadka.

3. W sobotę – Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Islam, tak jak chrześcijaństwo i judaizm, zalicza się do religii monoteistycznych, to znaczy religii wyznających wiarę w jednego Boga.

-  W niedzielę Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, oraz Światowy Dzień Chorych na Trąd.

4. Przyszła niedziela – kolejna Niedziela Synodalna. Jest to równocześnie ostatnia niedziela miesiąca. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na remonty i inwestycje w naszej parafii. W tej chwili trwa remont jadalni na plebanii: renowacja parkietu, stoły i krzesła. W następnej kolejności planujemy remont zakrystii – szczególnie posadzki.

5. W tym tygodniu patronują nam:

• 21. 01 – św. Agnieszka dziew. i męcz.;
  • 24. 01 – św. Franciszek Salezy, bp i dokt. Kośc.;
  • 25. 01 – Święto Nawrócenia św. Pawła;

Naszemu Ks. Wikariuszowi – Ks. Pawłowi życzymy zdrowia, wielu

Bożych łask i Bożego błogosławieństwa z okazji imienin;

• 26. 01 – św. Tymoteusz i Tytus, biskupi;

6. Intencje Mszy Świętych:

7. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2019-01-20