25. 02. 2018r. - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU "B".

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

2. Dzisiejszą, drugą niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy jako Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Naszymi ofiarami wspieramy Ogólnopolski Fundusz Misyjny – Ad Gentes. Puszki są na stolikach przy drzwiach wejściowych. Jest to także kolejna Niedziela Synodalna.

- Również dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca – dziękujemy za ofiary na remonty i inwestycje w naszej parafii.

-  Dzisiaj o godz. 1400 – Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Msza Święta.

3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź : W środę od 16.00, zapraszamy młodzież z III G., na spowiedź, na Mszę  św. i na spotkanie przed bierzmowaniem. Zapraszamy także ich rodziców. Młodzież w tym dniu odnowi przyrzeczenia abstynenckie. W czwartek od 16.00 – Godzina Święta – zapraszamy Grupę O. Pio. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 spowiedź dla kl.:VII i II G, Msza św. i spotkanie. Zapraszamy także ich rodziców. W piątek na 16.30 zapraszamy kl. VI do spowiedzi, na Drogę Krzyżową, Mszę św. i na spotkanie. Również zapraszamy ich rodziców. Modlimy się za Misje i misjonarzy. Od środy spowiedź święta również dla pozostałych.

- W Dołędze spowiedź św. od 15.30, o 16.00 Droga Krzyżowa i Msza św.

- Chorych i starszych odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

4. Na stoliku w nawie głównej, jest do zabrania darmowy numer czasopisma ewangelizacyjnego „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do zabrania i lektury.

5. Rekolekcje Parafialne i Szkolne w naszej parafii rozpoczną się w Niedzielę Palmową i potrwają do Wielkiej Środy. Głosił je będzie Ojciec Redemptorysta z Tuchowa.

6.  Dziękujemy członkom Rady Parafialnej i pozostałym parafianom, za pomoc przy wycięciu świerka i zbędnych drzewek w ogrodzie przy plebanii. Bóg zapłać wszystkim.

-  Dziękujemy także za dalsze ofiary na ubezpieczenia:

7. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2018-02-24