11. 11. 2018r. - XXXII NIEDZIELA B.

1.  Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w

 naszym parafialny kościele i jego otoczeniu. Na nowy tydzień na sobotę na  godz.

 800, prosimy kolejne rodziny… 

 

2. Przeżywamy dziś 32 niedzielę w roku liturgicznym, równocześnie 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. O godzinie 11.00 Msza św. za naszą Ojczyznę. Po południu o 15.00 Nieszpory i Msza św. O godzinie 17.00 – Różaniec za Ojczyznę z Wypominkami Narodowymi.   

 

3. W środę po południu po Mszy św. Nowenna do MBNP – Zaborowskiej Pani – zapraszamy na Nowennę.

- Na godz. 18.00 zapraszamy Parafialny Zespół Synodalny na kolejne spotkanie.

 

6. W następną niedzielę Rocznica męczeńskiej śmierci bł. Karoliny – Odpust w Zabawie, Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, oraz Światowy Dzień Ubogich. Będzie można nabyć Chlebki Miłosierdzia, z których dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim.

 

7. Bardzo dziękujemy za renowację dwóch krzyży na terenie naszej parafii. Jednego na wiosnę tego roku na plebańskim, na zakręcie i drugiego w tym tygodniu, na skrzyżowaniu do Wietrzychowic. Koszt renowacji i materiały zostały pokryte przez wykonawcę. Wielkie Bóg zapłać! Ostatnio odnowiony Krzyż zostanie poświęcony podczas dzisiejszej procesji.

 

8. Koszt wymiany okien na plebanii w najniższej kondygnacji wyniósł – 8.650 zł. (okna, materiały, robocizna).

 

9. Co roku składamy ofiary dla Pana Józefa troszczącego się o cmentarz w naszej parafii. W tym tygodniu złożymy ofiary  za jego pracę i troskę o nasz cmentarz w kwocie takiej jak w ubiegłym roku. Bardzo prosimy, aby wszyscy włączyli się w tą ofiarę, bo wszyscy korzystamy z pracy Pana Józefa. 

W tym tygodniu patronujĄ nam:

·         12. XI – św. Jozafat, bp i męcz.;

·         13. XI – św. Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn – męczennicy;

·         17 XI – św. Elżbieta Węgierska, zakonnica;

 

9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam

Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra każdego dnia. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.Data opublikowania: 2018-11-10
© 2010 Parafia Zaborów
Wszelkie prawa zastrzeżone.
www.sebastiantkacz.pl, Alarmy, Monitoring, Komputery, Domofony, Wideodomofony, Termianale płatnicze, kasy fiskalne, anteny satelitarne i naziemne, telefon, internet