19. 01. 2020r. - DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA "A"

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na nowy tydzień na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

2. Przeżywamy drugą niedzielę zwykłą, w tygodniu powszechnej modlitwy o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy zdrowia, wielu łask i Bożego błogosławieństwa, z okazji Dnia Babci we wtorek i Dnia Dziadka w środę.

3. W środę po Mszy św. popołudniowej – Nowenna do MBNP, naszej Pani Zaborowskiej.

-  Dzieci z Ochronki wraz z siostrami zapraszają chętnych na Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w czwartek, 23 stycznia br. o godz. 14.30 w Domu Ludowym w Zaborowie.

-  W niedzielę Światowy Dzień Chorych na Trąd, oraz Dzień Islamu w kościele katolickim w Polsce.

4. Przyszła niedziela – kolejna Niedziela Synodalna. Jest to równocześnie ostatnia niedziela miesiąca. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na prace remontowe i inwestycje w naszej parafii.

5. Ks. Maciej Fleszar – Misjonarz w Republice Konga, przekazuje wszystkim naszym parafianom najserdeczniejsze życzenia Noworoczne, dziękując równocześnie za wszelkie wsparcie, jakie otrzymuje od naszej Parafii. W tej chwili w Kongo jest pora deszczowa, więc wszelkie prace budowlane są wstrzymane. Dalsze prace ruszą, gdy minie pora deszczowa.

- W związku z pomocą dla Misji Ks. Macieja, Rycerze Kolumba z naszej parafii, zainicjowali zbiórkę aluminiowych puszek po wszelkich napojach. Zbiórka będzie trwała cały rok. Puszki można dostarczać na plebanię pod trzeci garaż. Zebrane fundusze w całości przekażemy na Misję Ks. Macieja. Gorąco zachęcamy do włączenia się w tą akcję.

- dodatkowe ogłoszenia:

6. W tym tygodniu patronują nam:

• 21. 01 – św. Agnieszka dziew. i męcz.;
  • 24. 01 – św. Franciszek Salezy, bp i dokt. Kośc.;
  • 25. 01 – Święto Nawrócenia św. Pawła;

Naszemu Ks. Wikariuszowi – Ks. Pawłowi życzymy zdrowia, wielu

Bożych łask i Bożego błogosławieństwa z okazji imienin;

7. Intencje Mszy Świętych:

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2020-01-18