10. 11. 2019r. - 32 NIEDZIELA ZWYKŁA "C"

1.  Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele i jego otoczeniu. Na nowy tydzień na sobotę na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny…

2. Przeżywamy dziś 32 niedzielę w roku liturgicznym, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy wyjściach z kościoła, składka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dziękujemy za okazane miłosierdzie.

- Na Mszy św. o godz. 11.00 – Inauguracja działalności w naszej parafii Wspólnoty Rycerzy Kolumba.

-  Po południu o 15.00 Nieszpory i Msza św.

3. Jutro 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę świętą rano na godz. 6.30.

- W środę po południu po Mszy św. Nowenna do MBNP – Zaborowskiej Pani – zapraszamy na Nowennę.

4. W następną niedzielę - Odpust w Zabawie, z okazji rocznicy męczeńskiej śmierci bł. Karoliny. W tym dniu przypada Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, oraz Światowy Dzień Ubogich. Będzie można nabyć Chlebki Miłosierdzia, z których dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim. Ofiara za chlebki dowolna – nie mniejsza niż 5 zł.

9. Co roku składamy ofiary dla Pana Józefa troszczącego się o cmentarz w naszej parafii. W tym tygodniu złożymy ofiary  za jego pracę i troskę o nasz cmentarz w kwocie takiej jak w ubiegłym roku. Bardzo prosimy, aby wszyscy włączyli się w tą ofiarę, bo wszyscy korzystamy z pracy Pana Józefa.

W tym tygodniu patronujĄ nam:

·         11. XI – św. Marcin z Tours, bp;

·         12. XI – św. Jozafat, bp i męcz.;

·         13. XI – św. Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn – męczennicy;

9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam

Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra każdego dnia. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2019-11-10