Zespół wokalno-muzyczny „Ziarenka Dobra”

W połowie października, 2007 roku mała grupka dzieci w wieku 11-13 lat, zawiązała nowy zespól wokalno –muzyczny. Po bardzo burzliwych dyskusjach, sami jego członkowie wybrali nazwę zespołu – „Ziarenka Dobra”. I rzeczywiście, jak na razie są to prawdziwe ziarenka, pełne radości, entuzjazmu, autentycznego dziecięcego uśmiechu, ale także wielkiej odpowiedzialności za zadanie jakiego się podjęli – swoim śpiewem uwielbiać Pana Boga, pomagać ludziom odnaleźć Go w życiu. Jednym słowem – być Jego Apostołem.

W skład Zespołu „Ziarenka Dobra” wchodzi 13 osób: Natalia Szydlowska, Kinga Wojnicka, Anita Ciuruś, Monika Golonka, Magda Mądrzyk, Karolina i Gabriela Policht, Kinga Łoś, Gabriela Gąsior, Kinga Pawula, Natalia Jewula, Anna Kowalczyk i … „rodzynek”- Marcjan Mika.

W swoim repertuarze mają już wiele piosenek religijnych, oraz kolęd. Wszyscy życzymy im wytrwałości w ich apostołowaniu śpiewem i przykładem.

  
© 2010 Parafia Zaborów
Wszelkie prawa zastrzeżone.
www.sebastiantkacz.pl, Alarmy, Monitoring, Komputery, Domofony, Wideodomofony, Termianale płatnicze, kasy fiskalne, anteny satelitarne i naziemne, telefon, internet