Róże Żywego Różańca

Maryja, objawiając się dzieciom w Fatimie, prosiła, by często odmawiały Różaniec. Takie wezwanie kierowała także do wielu innych osób. Ojciec Św. Jan Paweł II wskazuje nam Różaniec jako narzędzie, które uczy żyć całkowicie zgodnie z wymaganiami wiary chrześcijańskiej.

W Parafii istnieje 11 Róż Żywego Różańca - 9 Róż Niewiast i 2 Róż Mężczyzn. Członkowie Róż dokonują wymiany Tajemnic w I Niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00. Podczas zmiany Ks. Proboszcz - opiekun Róż Żywego Różańca informuje o ważniejszych wydarzeniach parafialnych i podaje intencje miesięcznych modlitw.